Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
honor-9-lite
galaxy-j-a
nokia2
2301-banner-krakens-alcatel-3c
iPhone SE
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonSamsung Galaxy Gear Fit 2 SM-R360

Samsung Galaxy Gear Fit 2 SM-R360

Popis produktu

S náramkem Gear Fit 2 se budete cítit opravdu free - ať už pojedete na celodenní cyklovýlet, nebo se půjdete jen tak proběhnout. Vždy budete mít při sobě informace o vaší poloze z GPS, statistiky o rychlosti pohybu i své průměrné rychlosti. Pomůže vám i se správným tempem - měří totiž srdeční tep a rozpozná, zda jedete již naplno, nebo můžete ještě přidat. Navíc sám také rozezná, čemu se právě věnujete a podle toho upraví svoje nastavení. Informace se vám zobrazí na Super AMOLED displeji v jednom z řady různých grafických provedení. Na výběr máte z více velikostí, aby vám přesně padl kolem ruky.

Běhejte bez zátěže

Náramek Gear Fit 2 vám poskytne podporu při běhu i bez toho, abyste u sebe museli nosit navíc smartphone. Díky tomu se při běhání či jízdě na kole budete cítit volní a nepřijdete o záznam své trasy pomocí GPS ani o záznam statistik.

Aktivity pod dohledem

Ať už trénujete doma na běžeckém páse nebo v přírodě, váš náramek to automaticky rozezná a dodá vám tomu odpovídající údaje o prováděné činnosti. Pod kontrolou budete mít čas, tepovou frekvenci. průměrnou rychlost, strukturu terénu a také spálené kalorie.

Rozmanité zobrazení

Gear Fit 2 zobrazuje požadované údaje na dostatečně velikém 1,5palcovém displeji Super AMOLED. Na výběr je z řady různých grafických provedení, které navíc doplňují fitness widgety, jejichž úkolem je motivovat vás k těch nejlepším sportovním výkonům.

Soutěžte s přáteli

Propojte svůj náramek se smartphonem a pomocí aplikace S Health porovnávejte své výkony s kamarády. Tak budete moci běhat sami a přitom mít stále přehled o tom, jak si vedete ve srovnání s jinými sportovci.

Náramek pro každého

K dispozici jsou tři barevná provedení náramku - modrá, černá, růžová - a dvě velikosti S a L, které se přizpůsobí každé ruce. Stačí si najít tu svou.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar