Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonSamsung Galaxy Z Fold5

Samsung Galaxy Z Fold5
 • Ultimátní 7,6" hlavní displej
  Rozložte ohromující, pohlcující obrazovku, navrženou tak, aby vám poskytla zbrusu nový zážitek ze sledování.1,2 Přepracovaný ohebný pant se ohne dle vašeho rozkazu a přinese ještě tenčí provedení a stabilnější úchop, abyste s telefonem mohli dělat vše, co milujete.
 • Multi Window. Tajná zbraň vaší produktivity
  Streamujte, nakupujte, procházejte a hrajte ještě více s až 3 okny na jedné obrazovce.3 Přepínejte snadno mezi jednotlivými aplikacemi, přičemž jich na panel úloh nyní můžete umístit až 12 naráz.4 Přidejte do své sady nástrojů pero S Pen pro ještě větší efektivitu.5
 • Něco pro vaše vizuální potěšení
  Skočte rovnou do akce s displejem, schopným dosáhnout maximálního jasu až 1 750 nitů pro skvělou viditelnost.6 Podpořte dále svou cestu k vítězství s vylepšeným hardwarem a softwarem mobilní platformy Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy.7
 • Úžasné fotoaparáty. Od jedné strany ke druhé
  Pokročilý systém fotoaparátů v kombinaci s unikátním provedením se dvěma displeji a 30násobným přiblížením Space Zoom promění váš telefon v mobilní fotografické studio.8 Funkce Dual Preview a Expert RAW vám umožní fotit, pořídit opakované záběry, přibližovat detaily v rámci scény a dále snímky editovat se zcela novou úrovní tvůrčí svobody.9,10
 • Až 73 hodin poslechu hudby, 21 sledování videa11
  Telefon tak působivý, že se o něj nebudete chtít odtrhnout. A díky baterii s obrovskou kapacitou 4 400 mAh (typicky) ani nebudete muset.12 Ta vlivem pokročilého procesoru dokáže chytře přizpůsobit využití energie v závislosti na vašich zvycích a potřebách, což jí na jedno nabití umožní vydržet o poznání déle.
 • Prémiový a odolný – zevnitř i zvenku
  Armor Aluminum v rámečku chrání tělo před poškozením, zatímco nový pant Flex s dvojitou kolejnicí poskytne silnější a odolnější složení.13
 •  

  1. Velikost hlavního displeje Galaxy Z Fold5 je 7,6" v celém obdélníku a 7,4" včetně zaoblených rohů, měřeno úhlopříčně; skutečná zobrazovací plocha je v důsledku zaoblených rohů nižší.
  2. Velikost vnějšího displeje Galaxy Z Fold5 je 6,2" v celém obdélníku a 6,1" včetně zaoblených rohů, měřeno úhlopříčně; skutečná zobrazovací plocha je v důsledku zaoblených rohů nižší.
  3. Některé aplikace nemusejí funkce Multi Active Window či App Pair podporovat.
  4. Funkce Taskbar (hlavní panel) je podporována pouze na hlavním displeji.
  5. Pero S Pen Fold Edition pro Fold5 prodáváno samostatně. Použijte pouze pero Samsung S Pen Fold Edition navržené exkluzivně pro Galaxy Z Fold3 5G/Fold4/Fold5 či S Pen Pro. Všechna ostatní pera S Pen či stylusy, které pro Fold5 nebyly navrženy (včetně těch ostatních výrobců), mohou obrazovku telefonu poškodit. Fold5 nemá vestavěný slot pro S Pen. Podpora S Pen je omezena na hlavní obrazovku.
  6. Dynamický AMOLED 2X displej na Galaxy Z Fold5 obdržel certifikaci od organizace VDE Germany potvrzující 100% mobilní barevný objem v rámci prostoru DCI-P3, což znamená, že vizuály nebudou vybledlé a vy získáte neuvěřitelně živé barvy nezávisle na jednotlivých úrovních jasu. Displej dokáže dosáhnout maximálního jasu až 1 750 nitů, což vylepší kontrast mezi světlými a temnými částmi obrazu s čistší obrazovou kvalitou a dynamickým kontrastem 3 000 000 : 1 pro maximálně pohlcující mobilní zážitek.
  7. Snapdragon je produkt společnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/nebo dceřinných společností. Snapdragon je značka či registrovaná značka společnosti Qualcomm Inc.
  8. 30násobné přiblížení Space Zoom zahrnuje trojnásobný optický zoom a 30násobný digitální zoom s technologií AI Super Resolution. Více než trojnásobné přiblížení může vést k částečné degradaci kvality obrazu.
  9. Funkce Dual Preview je podporována pouze v nativní aplikaci a na zařízeních s rozhraním One UI 2.1 a vyšším.
  10. Aplikaci Expert RAW je třeba před použitím bezplatně samostatně stáhnout z obchodu Galaxy Store. Podporováno na zařízeních řady S23, S22, a dále telefonech S21 Ultra, S20 Ultra, Note20 Ultra, Z Fold5, Z Fold4, Z Fold3 a Z Fold2.
  11. Založeno na interních testovacích podmínkách společnosti Samsung s předprodejními verzemi daných modelů standardně připojených ke sluchátkům přes rozhraní Bluetooth ve výchozím nastavení přes LTE. Odhad proti kapacitě a měřenému napětí v rámci spotřeby baterie během přehrávání videa (rozlišení video souboru 720p, uloženého na zařízení) a přehrávání zvukového souboru (mp3 192 kb/s, uloženého na stejném zařízení s vypnutým displejem). Skutečná doba přehrávání hudby a videa se může v závislosti na síťovém připojení, nastavení, souborových formátech, jasu displeje, stavu baterie a mnoha dalších faktorech lišit.
  12. Typická hodnota testovaná třetí stranou v laboratorních podmínkách. Typická hodnota je průměrná uvažovaná hodnota s přihlédnutím k odchylce kapacity baterie v rámci jednotlivých vzorků v souladu se standardem IEC 61960. Skutečná uvažovaná hodnota je 4 270 mAh pro Galaxy Z Fold5 a 3 591mAh pro Galaxy Z Flip5. Skutečná výdrž baterie se může v závislosti na síťovém prostředí, použitých funkcích a aplikací, frekvenci volání a zpráv, počtu nabíjení a mnoha dalších faktorech lišit.
  13. V porovnání s předchozími modely Galaxy Z Fold.


Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.