Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonSamsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24

Mobilní telefon Samsung Galaxy S24 5G

 • Přelomová fotosoustava pořizující strhující snímky i velkolepá 8K videa za všech světelných podmínek
 • Spektakulární displej s fascinujícím jasem až 2 600 nitů a adaptivní obnovovací frekvencí
 • Galaxy AI* - nové funkce, možnosti a příležitosti díky síle umělé inteligence
 • Vlajkový 4nm 10jádrový čip Samsung Exynos 2400 s podporou moderních 5G sítí
 • Sytémy Nightography, ProVisual engine, AI ISP, AI Zoom & náhledy v Super HDR
 • Exkluzivní stereo reproduktory s imerzivním prostorovým zvukem
 • Ultrazvuková čtečka otisků prstů v displeji
 • Řešení Quick Share - snadné sdílení obsahu i mimo ekosystém Galaxy
 • Prémiový hliníkový rám & elitní ochranné sklo Corning Gorilla Glass Victus 2
 • Prvotřídní odolnost vůči prachu a vodě – certifikace IP68
 • Signaturní barevné varianty održející sílu přírody a estetiku vzácných minerálů
 • Vylepšená baterie s famózní výdrží a podporou superrychlého i bezdrátového nabíjení
 • Na jeden zátah si vychutnáte až 29 h streamování videí, nebo třeba 78 h poslechu hudby
 • Intuitivní uživatelské rozhraní One UI & Samsung DeX pro maximalizaci každodenní produktivity
 

Milovat výzvy. Milovat budoucnost. Samsung Galaxy S24 5G.

Připravte se na revoluční mobilní zážitky. Odolný, avšak lehký hliníkový rám s krásně definovanou symetrií. Luxusně plochý displej. A komplexní standard ochrany IP68 vůči vodě a prachu. Přivítejte smartphone Samsung Galaxy S24 5G, se kterým redefinujete oblast kreativity, produktivity a zábavy. Jeho funkce jsou poháněny umělou inteligencí*, abyste mohli zažít nový level mobilních technologií – simultánní překlady, sumarizaci poznámek, pokročilé vylepšování fotografií a množství dalších užitečných nástrojů, jež vám značně ulehčí používání telefonu. Přidejte k tomu systém profesionálních objektivů v čele s hlavním 50Mpx fotoaparátem či například možnost natáčet videa ve špičkové kvalitě až 8K. Hráče rovněž potěší průkopnický čip s omračujícím výkonem a jasný displej s maximálně autentickým ztvárněním barevných odstínů a grafiky. Nechte se okouzlit designovou lahůdkou nabitou inovacemi, co vylepší každý váš den. Samsung Galaxy S24 5G.

Prolomte jazykové bariéry.

Čeká vás důležité obchodní jednání nebo telefonát v cizím jazyce? S podporou funkce Live Translate můžete chatovat nebo vést zahraniční videohovory s větší jistotou – vysokou míru srozumitelnosti vám zajistí živé tlumočení podpořené umělou inteligencí*. Vy napíšete zprávu ve svém mateřském jazyce a příjemce ji dostane už přeloženou do příslušné řeči. Jednoduše geniální! Stejně jako retuš obrázků přímo v telefonu. Už nemusíte komplikovaně přenášet své fotografie do speciálních programů, abyste je následně mohli upravit. Stačí využít šikovnou funkci Photo Assist, která s pomocí umělé inteligence dokáže vymazat nežádoucí objekty, nebo naopak prázdné pozadí vyplnit. Můžete dokonce změnit i velikost fotografií – jednoduše všechny editační nástroje budete mít pěkně po ruce. Samsung Galaxy S24 5G. Uvedené funkce nejsou aktuálně v českém jazyce podporovány. Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

 
 

Zakroužkujte. Vyhledejte.

Zaujalo vás něco při prohlížení nejnovějších příspěvků na sociálních sítích? Komu se však chce pokaždé obsah, který upoutá pozornost, ihned začít detailněji hledat, že? S novou funkcí Circle to Search vám odteď stačí danou věc jednoduše zakroužkovat a okamžitě se vám objeví příslušné výsledky z vyhledávače Google. Nemusíte tak přepínat záložky a otevírat nová okna s webovými stránkami, ani nic sáhodlouze ukládat nebo zapisovat – vystačíte si s pouhým dotykem, o vše ostatní se postará umělá inteligence*. AI dokáže vnést pořádek i do vašich nesourodých poznámek. A nebude sledovat, zda budete psát na klávesnici, či ručně pomocí stylusupo označení příslušného odstavce AI vytvoří jednoduchou a přehlednou sumarizaci ve stručných bodech, abyste už na první pohled věděli, o co jde. Takhle se snadno vrátíte i ke starším záznamům, které jasně uvidíte na displeji. Samsung Galaxy S24 5G.

Ještě dál. Ještě rychleji. Galaxy S24 5G.

Větší obrazovka. Delší výdrž baterie. Opulentní výkon procesoru. Všechny základní parametry se dočkaly zlepšení, což vám zpříjemní každodenní používání vašeho smartphonu. Ponořte se naplno do dechberoucího displeje mobilního telefonu Samsung Galaxy S24 5G s vysokým rozlišením a svezte se na vlnách ještě více pohlcujících zážitků nejen při sledování oblíbeného digitálního obsahu, ale i při fotografování, natáčení videí či pracovních úkonech. To vše je doplněné inovativní technologií Vision Booster, která dodá barevným odstínům na autentické sytosti a pohraje si se senzačně optimalizovaným kontrastem. Vy si tak můžete vychutnat nádherně jasnou a zářivou podívanou, a to za každého osvětlení. Ve tmě i na přímém slunci. Fotomobil Samsung Galaxy S24 5G je mimochodem vybavený také větší chladicí komorou Vapor Chamber s optimalizovaným systémem pro odvod tepla. Ta pomáhá udržovat konstantní výkon během hraní a spolehlivě zamezí jakémukoliv přehřívání. Nežádoucímu zpomalování či zasekávání je od nynějška konec.

 

Mega záběry. Z ikonických perspektiv.

Každý okamžik se může stát nezapomenutelnou fotografickou vzpomínkou. S chytrým mobilním telefonem Samsung Galaxy S24 5G a jeho sofistikovanou sadou objektivů můžete zachytávat dech vyrážející městská panoramata, portréty svých přátel i chlupáčů, tvořit atraktivní selfies na sociální sítě, nebo jen tak náhodně vnímat všechno, co vás v okolí zaujme. K tomu vám skvěle poslouží 50Mpx hlavní fotoaparát, který produkuje snímky ve vysokém rozlišení, jež obstojí v každé zkoušce času. Zapomeňte na fádní záběry plné nerozlišitelných a rozmazaných objektů a objevte skutečnou krásu nočních scén. Galaxy S24 5G je famózním tvůrcem i za nejhlubších nocí. I ve tmavém prostředí s podporou AI ISP* věrně zachytíte všechny barevné odstíny, kontrast i zřetelné kontury. Klidně se přibližte 2× až 3×, na finálním výsledku uvidíte vždy jasné a křišťálově čisté detaily, jako byste je zachytili během dne.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.