Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonSamsung Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra

Mobilní telefon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G

 • Monumentální fotosoustava pořizující hvězdné snímky i famózní 8K videa za všech světelných podmínek
 • Hlavní 200MPx snímač s vylepšenou optickou stabilizací a automatickým laserovým ostřením
 • 10MPx teleobjektiv, 50MPx periskopická čočka & 12MPx ultra širokoúhlý senzor
 • Dechberoucí obrazovka s fascinujícím jasem až 2 600 nitů a adaptivní obnovovací frekvencí
 • Galaxy AI* - nové funkce, možnosti a příležitosti díky síle umělé inteligence
 • Vlajkový 4nm čip Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy s podporou moderních 5G sítí
 • Sytémy Nightography, ProVisual, AI Zoom & náhledy v Super HDR
 • Exkluzivní stereo reproduktory s imerzivním prostorovým zvukem
 • Vestavěné pero S Pen & ultrazvuková čtečka otisků prstů v displeji
 • Řešení Quick Share - snadné sdílení obsahu i mimo ekosystém Galaxy
 • Přepychové titanové tělo & prémiové ochranné sklo Corning Gorilla Armor 
 • Prvotřídní odolnost vůči prachu a vodě dle certifikace IP68
 • Signaturní barevné varianty održející sílu přírody a eleganci minerálních prvků
 • Vylepšená baterie s fenomenální výdrží a podporou superrychlého i bezdrátového nabíjení
 • Na jeden zátah si vychutnáte až 30 h streamování videí, nebo třeba 95 h poslechu hudby
 • Intuitivní uživatelské rozhraní One UI & Samsung DeX pro maximalizaci každodenní produktivity

Milovat výzvy. Milovat budoucnost. Samsung Galaxy S24 Ultra 5G.

Připravte se na revoluční mobilní zážitky. Titanové tělo s krásně definovanou symetrií. Luxusně plochý 6,8palcový Dynamic AMOLED 2X displej krytý tvrzeným sklem Corning Gorilla Armor. A celistvá ochrana vůči vodě a prachu dle standardu IP68. Přivítejte sofistikovaný smartphone Samsung Galaxy S24 Ultra 5G, se kterým zcela redefinujete oblast kreativity, produktivity a zábavy. Jeho funkce jsou poháněny umělou inteligencí*, abyste mohli zažít nový standard mobilních technologií – simultánní překlady, sumarizaci poznámek, profesionální vylepšování fotografií a množství dalších užitečných nástrojů, které vám značně usnadní užívání telefonu. Přidejte k tomu systém špičkových objektivů v čele s hlavním 200Mpx širokoúhlým fotoaparátem nebo například možnost natáčení videí v ohromující kvalitě 8K. Hráče stejně tak potěší turbo rychlý procesor Snapdragon 8 Gen 3 a dosud nejjasnější displej s jasem až 2 600 nitů a maximálně autentickým vyjádřením barevných odstínů a grafiky. Nechte se okouzlit designovou lahůdkou nabitou inovacemi, která vylepší každý váš den. Samsung Galaxy S24 Ultra 5G.

Prolomte jazykové bariéry.

Čeká vás důležité obchodní jednání nebo telefonát v cizím jazyce? S podporou funkce Live Translate můžete chatovat nebo vést zahraniční videohovory s větší jistotou – vysokou míru srozumitelnosti vám zajistí živé tlumočení podpořené umělou inteligencí*. Vy napíšete zprávu ve svém mateřském jazyce a příjemce ji dostane už přeloženou do příslušné řeči. Jednoduše geniální! Stejně jako retuš obrázků přímo v telefonu. Už nemusíte komplikovaně přenášet své fotografie do speciálních programů, abyste je následně mohli upravit. Stačí využít šikovnou funkci Photo Assist, která s pomocí umělé inteligence dokáže vymazat nežádoucí objekty, nebo naopak prázdné pozadí vyplnit. Můžete dokonce změnit i velikost fotografií – jednoduše všechny editační nástroje budete mít pěkně po ruce. Samsung Galaxy S24 Ultra 5G. Uvedené funkce nejsou aktuálně v českém jazyce podporovány. Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

 
 

Zakroužkujte. Vyhledejte.

Zaujalo vás něco při prohlížení nejnovějších příspěvků na sociálních sítích? Komu se však chce pokaždé obsah, který upoutá pozornost, ihned začít detailněji hledat, že? S novou funkcí Circle to Search vám odteď stačí danou věc jednoduše zakroužkovat a okamžitě se vám objeví příslušné výsledky z vyhledávače Google. Nemusíte tak přepínat záložky a otevírat nová okna s webovými stránkami, ani nic sáhodlouze ukládat nebo zapisovat – vystačíte si pouze s S Penem, o vše ostatní se postará umělá inteligence*. AI dokáže vnést pořádek i do vašich nesourodých poznámek. A nebude sledovat, zda budete psát na klávesnici, či ručně pomocí stylusu – po označení příslušného odstavce AI vytvoří jednoduchou a přehlednou sumarizaci ve stručných bodech, abyste už na první pohled věděli, o co jde. Takhle se snadno vrátíte i ke starším záznamům, které jasně uvidíte na displeji. Samsung Galaxy S24 Ultra 5G.

Zcela nové kapitoly. Samsung Galaxy S24 Ultra 5G.

Titanové brnění pro vyšší odolnost je tu. A můžete se na něj vážně spolehnout. Mobilní telefon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G je chráněný speciálním rámem ze stabilního, ale lehkého titanu, který odolá nástrahám i mechanickému poškození. Na druhé straně zařízení stejně tak jistí luxusní tvrzené sklo Corning Gorilla Armor a k tomu i standard IP68, díky kterému se nemusíte bát telefon vytáhnout i v prašném či vlhkém prostředí. Notným vylepšením prošel i neodmyslitelný pomocník smartphonu Samsung Galaxy S24 Ultra 5G, tedy dotykové pero S Pen. Zefektivněte s ním každodenní tasky nejen při pracovních povinnostech. Zapisujte si rychle poznámky přímo na displej, kreslete či procházejte obsah telefonu pohodlně bez použití prstů. Integrovaný stylus je vždy připravený k vašim službám.

 
 

Nejjasnější pod sluncem.

Nezáleží na tom, zda si svůj oblíbený obsah budete prohlížet ve tmě nebo při záplavě intenzivních slunečních paprsků – jas až 2 600 nitů se postará o to, abyste viděli každý detail v nenarušené vizuální čistotě zcela bez otravných odlesků. Vylepšené funkce Adaptive Color Tone a Vision Booster navíc optimalizují kontrast a barvy pro ještě příjemnější práci s multimédii. Chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G vnáší strhující symfonii barev, světel a stínů rovněž i do her, kdy prostřednictvím technologie Ray Tracing servíruje ultimátní, hyperrealistické zobrazení s vylepšenými grafickými efekty i při nejnáročnějších gamingových misích. Hráči v neposlední řadě ocení i větší chladicí komoru Vapor Chamber, jež má za následek lepší odvod tepla z vnitřního prostoru zařízení. Pro plynulejší a výkonnější seance, které mohou trvat celé hodiny. Samsung Galaxy S24 Ultra 5G.

200 megapixelů! Zoomujte k úspěchu.

Fotografie, jaké jste ještě neviděli. S fascinujícími možnostmi 200Mpx hlavního fotoaparátu vás zachytávání památných momentů života určitě jen tak snadno neomrzí. Stlačte spoušť a nechte se unášet nádhernou paletou živých barev a perfektně vyváženým kontrastem. Dokonalý finální výsledek podpoří i systém ProVisual, který automaticky rozpoznává objekty, upravuje jejich barevné tóny a zvýrazňuje ještě více skrytých detailů. Mimořádné schopnosti mobilního telefonu Samsung Galaxy S24 Ultra 5G podtrhuje také možnost 2, 3, 5, či až 10násobného přiblížení v optické kvalitě. Vše, co zachytíte, bude krásně ostré a bez jakéhokoliv vizuálního šumu. S teleobjektivem a jeho vylepšenou stabilizací se vám každý snímek vydaří a vy se můžete těšit ze zvěčněných vzpomínek v epickém vydání. Samsung Galaxy S24 Ultra 5G.

 


Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.