O nás - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.O nás

Společnost KRAKEN´S, se zabývá prodejem a servisem mobilních telefonů od roku 1999. Od samého začátku se snažíme nabízet našim zákazníkům ty nejlepší služby, výhodné ceny, velký výběr a kvalitní servis. Jsme rádi, že nám zákazníci důvěřují a znovu se k nám vracejí.

Motto: Spokojený zákazník je naším cílem

Neváhejte navštívit, kteroukoliv z našich prodejen s Vaším požadavkem nebo nás kontaktujte telefonicky, případně emailem. Jako certifikovaný obchod, který prodává pouze zboží z české distribuce a určené pro český trh, jsme našim zákazníkům schopni nabídnout jen to nejlepší a se zárukou výrobce.

Prodejem naše služby nekončí, ale začínají.
Servis mobilních telefonů děláme více než 15 let. Od roku 2010 jsme záručním autorizovaný servisním místem společnosti Samsung.

Pozáruční servis mobilních telefonů, tabletů provádíme také u ostatních značek jako jsou Apple, Xiaomi, ZTE, VIVO, Poco, Nokia, Lenovo, Motorola, Cube1, Iget, a další....

Naši technici jsou průběžně vyškolováni, máme většinu náhradních dílů skladem a expres opravu jsme schopni vyřídit na počkání.

prodejna_unRychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.