O nás - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.O nás

Společnost KRAKEN´S, se zabývá prodejem a servisem mobilních telefonů od roku 1999. Od samého začátku se snažíme nabízet našim zákazníkům ty nejlepší služby, výhodné ceny, velký výběr a kvalitní servis. Jsme rádi, že nám zákazníci důvěřují a znovu se k nám vracejí.

Motto: Spokojený zákazník je naším cílem

Neváhejte navštívit, kteroukoliv z našich prodejen s Vaším požadavkem nebo nás kontaktujte telefonicky, případně emailem. Jako certifikovaný obchod, který prodává pouze zboží z české distribuce a určené pro český trh, jsme našim zákazníkům schopni nabídnout jen to nejlepší a se zárukou výrobce.

Prodejem naše služby nekončí, ale začínají.
Servis mobilních telefonů děláme více než 15 let. V roce 2006 jsme se stali autorizovaným servisním střediskem společnosti Nokia. Od roku 2010 jsme záručním autorizovaný servisním místem společnosti Samsung.

Pozáruční servis mobilních telefonů, tabletů provádíme také u ostatních značek jako jsou Apple, HTC, Sony, Sonyericsson, LG, Nokia, Microsoft, Lenovo, Motorola, Cube, Iget, a další....

Naši technici jsou průběžně vyškolováni, máme většinu náhradních dílů skladem a expres opravu jsme schopni vyřídit na počkání.

prodejna_unRychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.