Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonZTE Nubia Neo 5G Black 8+256GB

ZTE Nubia Neo 5G Black 8+256GB

Displej, na který se rádo dívá

Široký 6,6palcový FHD+ displej poskytuje vynikající vizuální zážitek díky sytým barvám, vysokému rozlišení a impozantní obnovovací frekvenci 120 Hz, která zajišťuje plynulé používání telefonu. Zvýšený jas až o 35% umožňuje pohodlné používání telefonu i venku. V kombinaci s procesorem Unisoc T820 a 8GB operační pamětí RAM je ZTE Blade V50 Design spolehlivým společníkem pro každodenní používání.

Velká baterie a rychlé nabíjení

Pohodlné používání je zajištěno pomocí 4 500mAh baterie, která využívá technologii smart power-saving pro optimalizaci životnosti baterie na maximum. Rychlé dobíjení o síle 22,5W navíc umožňuje rychlý návrat k plné kapacitě baterie.

Bezpečnost na prvním místě

Pro ještě pohodlnější používání je ZTE Nubia Neo vybaven integrovanou čtečkou otisků prstů umístěnou ve středním rámu. Zároveň poskytuje ochranu vašich očí díky sníženému modrému světlu, což přispívá k celkovému komfortu při dlouhodobém používání zařízení.

Kvalitní fotoaparáty

Vaše zážitky budou zachyceny pomocí duálního fotoaparátu, kde hlavní kamera nabízí rozlišení až 50Mpx a je doplněna 2Mpx hloubkovou kamerou, která zajistí ostré detaily na snímcích. Dále disponuje přední kamerou o rozlišení 8Mpx s funkcí AI optimalizace, což zaručuje, že vaše selfie vždy vypadnou skvěle.

Klíčové vlastnosti:

  • 6,6palcový FullHD+ displej
  • Android 13
  • 50Mpx hlavní fotoaparát + 2Mpx hloubkový fotoaparát
  • Baterie 4500 mAh
  • 22,5W drátové nabíjení
  • USB-C konektor


Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.