Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Alcatel 1S
Galaxy A41
Galaxy Buds Live
Nokia 150
Sanitizer
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Nová řada Samsung Galaxy A

Představujeme novou řadu telefonů Samsung řada A.

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonSamsung AKG sluchátka Y500

Samsung AKG sluchátka Y500

Povzneste hudební zážitek na novou úroveň. Se sluchátky od značky AKG si své oblíbené skladby vychutnáte jako nikdy předtím. Díky technologii Ambient Aware si navíc můžete sami vybrat, zda si chcete užít ničím nerušený poslech nebo zůstat v kontaktu s okolním prostředím. Přehrávání zvuku se automaticky spustí po usazení sluchátek na uši, po jejich sejmutí dojde zase k pozastavení. Nechybí ani ovladač hlasitosti přímo na těle sluchátek. K poslechu lze využít bezdrátové rozhraní Bluetooth s možností přepínání mezi dvěma zařízeními, především při nízkém stavu baterie ovšem oceníte také klasické připojení pomocí kabelu. Výrobce si dal záležet také na designu sluchátek a použitých materiálech, které přispívají k vyšší odolnosti a komfortu při nošení.

Technologie zvuku AKG Signature vás nadchne svou špičkovou kvalitou, abyste si mohli vychutnat každý detail. Nechybí podpora audio formátu AAC.

Chcete si vychutnat hudbu zcela bez rušení? Nebo naopak potřebujete slyšet i to, co se děje ve vašem okolí? Vyberte si jediným stisknutím tlačítka, a to zásluhou funkce Ambient Aware.

Nenechte se rušit hledáním smartphonu. Jakmile si sluchátka nasadíte, dojde ke spuštění hudby, naopak po sundání bude hudba automaticky vypnuta. A nechybí ani ovladač na těle sluchátek pro okamžité ztlumení či zesílení zvuku.

Kombinace plastu s měkčenou úpravou, hliníku a paměťové pěny na náušnícících představuje dokonalé spojení vysoké odolnosti, komfortního nošení a elegantního designu.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.