Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
iphone-se-970x275
2404-krakens-apple-iphone-7-970x275
Výkup telefonů
2404-krakens-samsung-galaxy-a41-970x275
Samsung S10 lite Note 10 Lite
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Nová řada Samsung Galaxy A

Představujeme novou řadu telefonů Samsung řada A.

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonMotorola Moto E6 Plus

Motorola Moto E6 Plus

Chytrý telefon s velkou pamětí, dlouhou výdrží baterie a skvělým fotoaparátem. Můžete tvořit originální snímky, upravovat své portréty, nebo hrát hry a budete překvapeni, jak svižně a bezchybně vše poběží. S operačním systémem Android 9 se okamžitě spřátelíte, i kdyby to bylo vaše první zařízení s tímto intuitivním rozhraním. Díky podpoře dvou SIM karet můžete druhý telefon nechat doma a, když vložíte SD kartu, získáte plno prostoru na všechny své oblíbené filmy.

Všechny vaše zážitky si navždy uchováte s duálním 13Mpx fotoaparátem. Druhý objektiv s 2Mpx snímačem hloubky a automatickým ostřením dokáže zvýraznit hlavní objekt a rozostřit pozadí tak, že i z obyčejných momentů snadno vytvoříte umělecké snímky. Videohovory i focení selfie budou ještě zábavnější s přední 8Mpx kamerou, která vždy zařídí ideální osvětlení a navíc každou fotografii upraví tak, abyste na ní vypadali co nejlépe.

S velikým 6,1" displejem už na své cesty nebudete potřebovat těžké notebooky. Všechny filmy, hry i brouzdání po internetu si naplno vychutnáte s vaším novým smartphonem Motorola. Dokonale vám padne do ruky a snadno s ním zvládnete manipulovat i jednou rukou.

Veškeré dokumenty budou neustále v bezpečí. Můžete si vybrat, jestli chcete svůj telefon odemykat přiložením prstu na čtečku otisků prstů, nebo zda dáte přednost krátkému pohledu do předního fotoaparátu, který zkontroluje vaše jedinečné rysy a během chviličky vám umožní přístup.

Díky osmijádrovému procesoru si budete moci vyzkoušet úžasnou rychlost odpovědí systému. Žádné sekání, žádné padání aplikací nebo přehřívání telefonu zde nehrozí. Stejně tak se nemusíte obávat zaplnění paměti. Tu základní si totiž můžete rozšířit paměťovou kartou až do velikosti 512 GB. Potom můžete fotit, natáčet videa a stahovat filmy, jak je jen libo.

Ať už vás čeká sebevíc náročný den, s telefonem Motorola Moto E6 Plus ho zvládnete na jedničku. S 3 000mAh baterií se nemusíte obávat vybitého telefonu a se dvěma sloty na SIM karty budete stále na příjmu na pracovním i soukromém telefonním čísle. Jako operační systém najdete ve smartphonu Android 9, který je maximálně intuitivní a pohodlný na ovládání.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.