Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Alcatel 1S
Galaxy A41
Galaxy Buds Live
Nokia 150
Sanitizer
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Nová řada Samsung Galaxy A

Představujeme novou řadu telefonů Samsung řada A.

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonApple iPhone 11 Pro MAX 512GB

Apple iPhone 11 Pro MAX 512GB

Brilantní Super Retina XDR displej až se dvěma hodnotami jasu je dominantním prvkem iPhone 11 Pro Max. Jas 800 nitů zaručí lešpiu viditelnost displeje na slunci, jas až 1200 nýtů pro prohlížení fotek a videí s vysokým dynamickým rozsahem. Displej využívá OLED panel, který vyniká produkcí nádherných a živých barev a dokonale temné černé. Rozlišení displeje je 2688x1242 pixelů. Výsledná jemnost displeje činí 458 pixelů na palec. Samozřejmostí je i podpora HDR technologie. Výsledný obraz tak bude vždy krásný, ostrý a skvěle čitelný i díky silnému podsvícení.

Výjimečný a výkonný i takový je fotoaparát smartphonu iPhone 11 Pro Max se třemi kvalitními čočkami. Vyniká speciálními režimy pro úpravu fotek a videí, což jistě oceníte. První 12 Mpx objektiv s clonou f/1,8 a ohniskovou vzdáleností 26 mm je určen pro focení širokoúhlých záběrů. Druhý 5-členný ultraširokoúhlý 12 Mpx snímač s clonou f/2,4 s 13 mm ohništěm dosahuje až 120 stupňové zorné pole a čtyřnásobně širší záběr. Posledním z trojice je 12 Mpx teleobjektiv s ohniskovou vzdielnosťou 52 mm, clonou f/2,0 a dvojnásobným optickým zoomem. Těšte a na úchvatné záběry! V přední části je ukryta 12 Mpx TrueDepth kamera stvořená na selfie. Pokud vás klasické selfie nebaví, zkuste zpomalené selfie videa při 120 fps nebo 4K videa při 60 fps. Při skupinové selfies si fotoaparát automaticky odzoomovat vzdálenost tak, abyste na záběru byli všichni.

S trojitým fotoaparátem dokáže natáčet kvalitní videa s jemnými detaily v kvalitě až 4K s rozšířeným dynamickým rozsahem a kinematografických stabilizací videa při 60 snímcích za sekundu. A13 Bion se postará o zpracování záběru v reálném čase, a ultraširokoúhlý fotoaparát zase prinesnie 4-násobné zvětšení, aby se vám do záběru vešlo vše co snímáte. Možnost zvukového zoomu, který umožní přiblížit si zvuk podle záběru. Natočené video si víte upravit jak chcete. Vieste ho otočit, oříznout, použít funkci atomaticky vylepšení nebo různé filtry. S funkcí QuickTake už nemusíte přepínat mezi fotoaparátem a kamerou. Pokud při focení něco spatříte, co si chcete nahrát, stačí už jen podržet prst na uzávěrce a video se začne nahrávat. Tlačítko v pravo vám umožni nechat spuštěné nahrávání. Pokud chcete udělat fotky stačí jen využít tlačítko vlevo na displeji.

Apple iPhone 11 Pro Max vyniká nejen svým extrémním výkonem, ale i svým exkluzivním zpracováním. Tělo telefonu je vyrobeno z nerezavějící leštěné oceli, která je pevná a lehká, takže dává velmi kvalitní základ celému telefonu. Přední část telefonu je chráněna nejodolnějším sklem, které je nyní dostupné na trhu. Zadní část je také skleněná. Tyto materiály a velmi kvalitní provedení tak zajišťují vysokou odolnost vůči prachu (kvalitní těsnění) a vodě (i vůči tekutinám jako je káva nebo čaj), což potvrzuje certifikace IP68.

Srdcem telefonu je inteligentní a velmi rychlý šestijádrový procesor A13 Bionic. Ohromující výkon kvůli rozdělení práce jednotlivých jader. Dvě jádra zaměřené na výkon řeší složitější úlohy až o 20% rychleji a spotřebují při tom až o 40% méně energie. Zbývající čtyři jádra se zaměřují na každodenní úkoly co stejně přispívá k rychlému a plynulému výkonu a zároveň neuvěřitelně prodlužují životnost baterie. Procesor A13 Bionic pracuje s Neural Enginem (8-jader), který umožňuje strojové učení. Tato kombinace vám přinese nové zážitky v rozšířené realitě, umožní vám tvorbu uměleckých fotografií s možností nastavení hloubky ostrosti a samozřejmě také rychlost a plynulost ve všem, co budete s telefonem dělat.

Nová verze systému iOS 13 je připravena využít potenciál Apple iPhone 11 Pro Max na maximum. Tato verze systému iOS přináší řadu zajímavých a užitečných funkcí. Samozřejmostí je i vylepšená bezpečnost a plynulost systému. Mezi nové a zajímavé funkce lze zařadit například propracovanou zprávu notifikací, která nyní umožňuje seskupování jednotlivých oznámení podle témat, takže ihned vidíte to nejdůležitější. Notifikace lze také utlumit na určitý čas nebo místo, kde si nepřejete být jakkoliv rušeni.

Face ID je technologie, která promění vaši tvář na heslo. S touto technologií je odemykání telefonu nebo přihlašování se k účtům a aplikacím velmi jednoduché a hlavně bezpečné. Face ID je nejbezpečnější technologie ve smartphonech pro ověřování uživatelů pomocí obličeje. Technologie používá fotografii pouze pro ověřování uživatele a nesdílí ji na jiných místech. Oproti předchozí verzi prošla tato technologie inovací, takže je ještě bezpečnější a hlavně rychlejší.

Apple iPhone 11 Pro Max vydrží ještě déle, než na co jste dosud byli při iPhonech zvyklí. Výdrž baterie se prodloužila až o 5 hodin, což je opravdu skvělé. K lepší výdrži dopomohla výborná souhra baterie, čipu, displeje a softwaru. Samozřejmostí je i podpora rychlého nabití a bezdrátového nabíjení, již za necelou půlhodinu získáte zpět až 50% ztracené energie (18 W adaptér).

 Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.