O nás - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 


Novinky

Samsung Galaxy Note8 - předobjednávky

samsung-logo-160.png
Předobjenej
Samsung Galaxy Note8
a získej
dokovací stanici
DeX

Epson Cashback

Logo_Epson_w150.png

Zakupte si některou z vybraných tiskáren a získejte zpět 400Kč až 3050Kč

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.

EPSON tiskárny


Vysoce kvalitní, profesionální tisk je nyní mimořádně dostupný.

  • Ultra-nízké náklady na tisk
  • Kvalita tisku
  • Inkoustové lahvičky s velkým objemem
  • Spolehlivý provoz
  • Klid na duši se zárukou značky Epson

Více ...

O nás

Společnost KRAKEN´S, se zabývá prodejem a servisem mobilních telefonů již od roku 1999. Po celou dobu nabízíme našim zákazníkům ty nejlepší služby, výhodné ceny, velký výběr a kvalitní servis na špičkové úrovni. Jsme rádi, že nám zákazníci důvěřují a znovu se k nám vracejí.

Motto: Spokojený zákazník je naším cílem

Neváhejte navštívit s Vaším požadavkem, kteroukoliv z našich prodejen, nebo nás kontaktujte telefonicky, případně emailem. Jako certifikovaný obchod, který prodává pouze zboží z české distribuce a určené pro český trh, jsme zákazníkům schopni nabídnout jen to nejlepší a se zárukou výrobce. Jsme držiteli veškerých certifikátu od předních výrobců a máme autorizaci od společnosti SAMSUNG, NOKIA, LG, SONY, HTC, Huawei, viz.ocenění - Zlatý partner NOKIA.

Prodejem naše služby nekončí, ale začínají. Servis mobilních telefonů děláme více než 10 let a od roku 2006 jsme autorizovaný servis společnosti Nokia. Jsme certifikováni osvědčením Nokia Care a Nokia Gold partner. V roce 2010 jsme získali záruční autorizovaný servis společnosti Samsung.

Pozáruční servis mobilních telefonů, tabletů a hands free provádíme u všech modelů a výrobců, zejména SAMSUNG, NOKIA, LG, SONY, SONYERICSSON, HTC, APPLE, MOTOROLA, SIEMENS a další... Naši technici jsou průběžně vyškolováni, máme většinu náhradních dílů skladem a expres opravu jsme schopni vyřídit i na počkání.

prodejna_un