Samsung A7 - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Samsung Galaxy A40
Huawei P30 Lite
řada A 2019
Samsung galaxy A20e
Xiaomi redmi GO
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Nová řada Samsung Galaxy A

Představujeme novou řadu telefonů Samsung řada A.

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Samsung S10 + AKG sluchátka

Bezdrátová sluchátka AKG Y500 k nákupu ihned jako dárek

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Samsung A7

Využijte Samsung Galaxy A7 na maximum. S trojitým fotoaparátem s ultraširokoúhlým objektivem vytvoříte skutečně jedinečné snímky. A inteligentní systém vaše fotografie promění v umělecká díla. A díky speciálním funkcím budou vaše selfie vypadat ještě lépe než dosud.

Vytvářejte vždy bezchybné fotografie a zachyťte ještě víc než kdy dříve. Galaxy A7 je vybavený trojitým fotoaparátem pro dokonalé záběry kdekoliv a kdykoliv. Realitu okolo vás zaznamenáte díky kombinaci 77° širokoúhlého a 120° ultraširokoúhlého objektivu. Třetí objektiv vám pak zajistí skvělé zaostření. Navíc získáte možnost automatického nastavení jasu, sytosti barev nebo vyvážení bílé. Ideální pro vaše fotografie je také schopnost fotoaparátu rozpoznat až 19 druhů scén, kterým inteligentně přizpůsobí své nastavení.

Už se nemusíte bát, že vašim snímkům bude chybět hloubka nebo je negativně ovlivní okolní prostředí. Trojitý fotoaparát smartphonu Galaxy A7 totiž disponuje třemi snímači s rozlišením 24, 8 a 5 megapixelů. Díky nim a za použití funkce živého zaostření se tak můžete skutečně zaměřit na každý detail fotografované scény. Clona s výbornou světelností vám zase zabezpečí dostatek světla. Takže vaše záběry budou vždy ostré a bez šumu i při horších světelných podmínkách.

Speciální funkce pro úpravu selfie dodá vašim fotografiím jas, jaký znáte jen z osvětlení profesionálních fotografických studií. Navíc máte možnost využít i funkci Smart Beauty, která zvýrazní vaše nejzajímavější rysy pomocí inteligentního rozpoznání lidské tváře.

Vychutnejte si jedinečný audiovizuální zážitek ze sledování vašeho oblíbeného obsahu. Díky 6,3” Full HD+ Super AMOLED Infinity displeji vám z něj neunikne ani ten nejmenší detail. Díky dynamické barevnosti, jasu, kontrastu a rozsáhlým možnostem nastavení displeje budete mít pocit, že jste přímo uprostřed sledované scény. Galaxy A7 také disponuje funkcí Always On Display, která vám může nepřetržitě zobrazovat důležité informace a notifikace i na deaktivované obrazovce.

Smartphone Galaxy A7 vás okouzlí nejen svými funkcemi, ale také perfektním designovým provedením a intuitivním ovládáním. Jeho zadní stranu tvoří tvrzené 2.5D sklo, které vám při své eleganci zajistí i skvělou odolnost. Styl telefonu nijak nenarušuje praktická boční čtečka otisků, její praktičnost ale oceníte pokaždé, když svůj telefon vezmete do ruky.

Odemkněte svůj telefon snadno a rychle pomocí rozpoznání vaší tváře nebo otiskem prstu. Sami si vyberte způsob zabezpečení, kterému nejvíce důvěřujete a který je pro vás nejpohodlnější. Ve smartphonu Galaxy A7 si také můžete vytvořit speciální prostor pro soukromé fotografie nebo citlivá data. Zabezpečená složka je spolehlivě ochrání před všemi zvědavými pohledy.

Obklopte se působivým zvukem, ať už sledujete videa, nebo posloucháte oblíbené skladby. Galaxy A7 je vybaven audio technologií Dolby Atmos, která vám za každých okolností zaručí perfektní prostorový zvuk. Ten vás tak ještě lépe vtáhne do sledovaného děje a spolu s Infinity displejem vám poskytne jedinečný audiovizuální zážitek.

Díky Dual SIM provedení můžete ve svém telefonu používat dvě rozdílné SIM karty. Navíc máte k dispozici i samostatný slot na microSD kartu, se kterou úložiště telefonu rozšíříte až o 512 GB. Takže si užijete ještě více obsahu, ať už se jedná o dokumenty, fotografie, nebo filmy. A snadné oddělení chatu s přáteli a kolegy zajistí řešení Dual Messenger. Díky němu můžete využívat dva různé účty stejné komunikační aplikace.

Smartphone Galaxy A7 nabízí možnost jednoduché správy Wi-Fi připojení. Díky této inteligentní funkci se bezdrátové připojení automaticky aktivuje v dosahu sítě, kterou jste již v minulosti využívali, a mimo její dosah se Wi-Fi modul naopak vypne, čímž pomáhá šetřit baterii.

Zobrazit archiv novinek >>


Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.