Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Samsung Note 10
Alcatel 1S
Samsung S10e akční cena 16999
Iphone XR 18888
Xiaomi kolobežka
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Nová řada Samsung Galaxy A

Představujeme novou řadu telefonů Samsung řada A.

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonSamsung Galaxy A8

Samsung Galaxy A8

Ať už vyznáváte výrazný vzhled, nebo dáváte přednost klasické eleganci, Galaxy A8 podpoří váš styl. Je dostupný v různých barevných provedeních. Jeho design s ladnými křivkami se postará o pohodlné a ergonomické ovládání. Jednoduše jej nebudete chtít pustit z ruky.

Infinity displej s poměrem stran 18,5 : 9 vás vtáhne do každé sledované scény. Největší displej ze všech telefonů řady Galaxy A poskytuje rozsáhlé plátno pro libovolný obsah a zaručí vám fantastický filmový zážitek.

Infinity displej Galaxy A8 je v porovnání s předchozími modely také delší. Čtení textů nebo prohlížení webových stránek si tak užijete bez zdlouhavého posouvání obrazovky. Ať už máte otevřené aktuální zprávy, nebo sociální sítě, uvidíte více obsahu.

K vyfocení jedinečných snímků stačí s Galaxy A8 stisknout spoušť fotoaparátu. Duální přední zachytí vaše selfie úplně novým způsobem a přesně zaostří na vás i vaše přátele. A stejně skvělé budou i tradiční záběry z toho zadního s 16Mpx rozlišením.

Ozvláštněte své snímky a vyzkoušejte funkci Live Focus duálního zadního fotoaparátu Galaxy A8. Umožní vám snadno rozmazat pozadí a zaostřit na vaše úsměvy, takže na všech fotografiích budete vypadat perfektně. Rozostření navíc můžete upravit i po pořízení snímku. A pokud ještě před focením aktivujete efekt Krásná tvář, vaše selfie budou ohromující.

Přidejte ke svým fotografiím originální nálepky a filtry nebo je vylepšete zábavnými stickery. Díky inteligentní funkci rozpoznání tváře se přesně přizpůsobí vyfocenému snímku. Nebo si před focením vyberte některý z režimů například pro focení autoportrétů nebo jídla, aby výsledné dílo bylo opravdu dokonalé. Efekt Krásná tvář navíc využijete i při natáčení videa předním fotoaparátem, takže budete skvěle vypadat i v pohybu.

Máte rádi noční fotografování? S Galaxy A8 se vám podaří ostře a jasně zachytit jakýkoliv záběr i ve zhoršených světelných podmínkách. Objektiv zadního fotoaparátu se totiž vyznačuje světelností F/1.7, pixely o velikosti 1,12 µm a 1/2,8" senzorem, které jsou zárukou detailních fotografií v každém prostředí.

 Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.