Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Samsung S10
Samsung S10 předobjednávky
Samsung S10 šrotovné
Krakens pojištění
Pouzdra itkins
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Samsung S10 S10+ Předobjednávky

samsung-logo-160.png

Předobjednávky

S10, S10e a S10+

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonSamsung Galaxy A6

Samsung Galaxy A6

Samsung Galaxy A6 přichází s Infinity displejem, který zaujme na první pohled. Při poměru stran 18,5 : 9 vás nebude vyrušovat téměř žádné orámování. A díky technologii Super AMOLED získáte obrazovku s přesným vyjádřením zářivých barev v ohromujícím kontrastu. Připravte se na pohlcující zážitek ze sledování.
Každé selfie, které nyní vytvoříte, bude od této chvíle ještě ostřejší a jasnější. Se smartphonem Galaxy A6 si můžete sami vybrat ze tří úrovní intenzity předního blesku. Díky tomu budou vaše selfie vypadat skvěle za každých okolností, a to ve dne i v noci.
Galaxy A6 přichází s 16Mpx předním fotoaparátem, který se vyznačuje rychlou a širokou clonou a světelností v hodnotě f/1,9. Díky ní budou i fotografie zachycené v prostředí s nedostatečným osvětlením plné živých barev.

Přidejte do svých fotografií více fantazie. Galaxy A6 s množstvím režimů, nálepek a filtrů probudí vašeho kreativního ducha. Chytrý telefon vám také pomůže fotografie prakticky uspořádat podle jejich tematiky.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.