Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Alcatel 1S
Galaxy A41
Galaxy Buds Live
Nokia 150
Sanitizer
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Nová řada Samsung Galaxy A

Představujeme novou řadu telefonů Samsung řada A.

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonMotorola One Action

Motorola One Action

Na první pohled obyčejný telefon v sobě skrývá neobyčejné schopnosti. Trojitý fotoaparát z vás udělá profesionální fotografy a nespočet různých funkcí a efektů změní všechny fotografie i videa na malá umělecká díla. Nemusíte si hlídat, zda držíte mobil na šířku, protože video se bude správně nahrávat, ať už bude telefon natočený jakkoli. Vysoká světelnost objektivu zvládne zachytit dostatek světla i za šera a asistent Al bude neustále hlídat správné nastavení. Velký displej udělá z každé podívané nezapomenutelný zážitek a s baterií s rychlým nabíjením budete potřebovat zásuvku opravdu minimálně.

S ultraširokoúhlým objektivem se vám na snímek nebo do videa vejde opravdu vše. Kamera dokáže zabrat 117°, takže do obrazu dostane až čtyřikrát větší prostor oproti běžným čočkám. Navíc můžete držet telefon tak, jak je vám nejpohodlnější a přitom stále filmovat na šířku. Fotoaparátu nevadí ani horší světlo a vše zachytí jasně a ostře. Stabilizace obrazu se zase postará o plynulé pohyby bez otřesů.

Zadní fotoaparát disponuje 12 Mpx, clonou f/1.8 a třemi objektivy - akčním, ultraširokoúhlým a hlavním. Tak snadno dosáhnete skvělých výsledků, ať už fotíte cokoli, a nemusíte si ani hlídat dostatek světla. Připraveno je také velké množství různých fotografických módů, funkcí a efektů, se kterými se z vás stane takřka profesionál.

Vyzkoušet můžete efekt Bokeh nebo rozostření, se kterým se do popředí dostane to nejdůležitější. Také můžete zvýraznit jednotlivé barvy a dosáhnout uměleckého dojmu. S režimem Kinematograf zase změníte obyčejná videa na neobyčejná díla - můžete nechat hlavní objekt v pohybu, zatímco vše ostatní zamrzne. S veškerým nastavením vám bude pomáhat asistent Al, který se postará o inteligentní kompozici, automatické snímání úsměvu nebo správné osvětlení a optimalizaci záběru.

6,3" displej zabírá maximum přední strany telefonu, což umožňuje příjemnější sledování videí bez jakýchkoli rušivých elementů. S poměrem 21:9 se toho na obrazovku vejde o něco více, takže při hraní her budete oproti spoluhráčům ve výhodě a multitasking bude nyní ještě jednodušší. Manipulace bude navzdory velikosti stále pohodlná a ovládání snadno zvládnete jednou rukou.

V telefonu One Action je připravené 128GB úložiště, které je více než dostačující pro všechny vaše aplikace, fotky i videa. Navíc ho lze rozšířit paměťovou kartou až o dalších 512 GB. Přes službu Google Fotky si budete moci snadno zálohovat veškeré fotografie, čímž získáte prakticky neomezený prostor pro svoje vzpomínky.

 Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.