Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Xiaomi redmi 8
Redmi Note 7 BF 4599
Apple iphone 11 19999kč
Gear S3 frontier
POjištění proti poškození od 1kč
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Nová řada Samsung Galaxy A

Představujeme novou řadu telefonů Samsung řada A.

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonMotorola ONE

Motorola ONE

Mobilní telefon Motorola One vám nabídne jedinečné funkce, které oceníte v každodenním životě. Disponuje baterií s vysokou kapacitou i vysokorychlostním nabíjením, pokročilým duálním fotoaparátem nebo osmijádrovým procesorem. Jeho jednoduchý design zaujme každého, kdo si potrpí na hladké a ničím nerušené linie. Díky aktuálnímu systému Android vám telefon nabídne příjemné uživatelské prostředí plné šikovných Google funkcí, které si zkrátka a jednoduše zamilujete.

Tenhle telefon rozhodně doplní styl každého minimalisty. Jeho zaoblené hrany a hladké linie vám nejen krásně padnou do ruky, ale ze smartphonu dělají přímo umělecké dílo. Nechybí mu ani velký displej s HD+ rozlišením a poměrem stran 19:9.

Mobilní telefon disponuje duálním fotoaparátem s 13 a 2 Mpix. Snímky s ním pořízené jsou tak ostré, jasné a plné barev. Modelu samozřejmě nechybí ani přední čočka, která nabídne 8 Mpix a vyfotografujete s ní perfektní selfie snímky.

Smartphone je vybaven nejen vysokokapacitní baterií s 3000 mAh, ale disponuje také technologií TurboPower. Díky ní svůj telefon dobijete za pouhých 20 minut.

Co by to bylo za telefon bez vysokého výkonu? Motorola One v sobě ukrývá 4 gigabyty paměti a osmijádrový procesor, těšit se proto můžete na hladký chod bez nepříjemného sekání.

Telefon běží na systému Android One a nabídne vám pravidelné aktualizace. Nemusíte se obávat o svá data, neboť díky službě Google Play Protect bude váš telefon v maximálním bezpečí.

Chcete svůj telefon ovládat hlasem? Můžete! Model Motorola One je vybaven Google asistentem, který poslechne každé vaše slovo. Nechybí mu ani aplikace Google Lens, se kterou si můžete snadno vyhledat objekt, na který se právě díváte.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.