Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Samsung S10
Samsung S10 předobjednávky
Samsung S10 šrotovné
Krakens pojištění
Pouzdra itkins
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Samsung S10 S10+ Předobjednávky

samsung-logo-160.png

Předobjednávky

S10, S10e a S10+

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonHuawei Y7 Dual SIM

Huawei Y7 Dual SIM

Huawei pokračuje v sympatickém trendu stále vybavenějších zařízení za stejně dobrou cenu. Důkazem toho je i model Y7, který nabídne lákavé specifikace zabalené v elegantním těle. Na první pohled upoutají kovová záda dodávající pevnost a ubírající hmotnost, příjemně zaoblené hrany a plynulý přechod krycího skla 5,5palcového displeje. Ten se může chlubit rozlišením HD a věrným podáním barev i při neobvyklých pozorovacích úhlech. Zobrazení obsahu bez jediného zaváhání zajišťuje výkonný osmijádrový procesor s dostatkem paměti. Interních 16 gigabytů lze snadno doplnit až 128 gigabyty prostřednictvím paměťové karty, na níž můžete bez obav ukládat snímky pořízené pokročilým 12megapixelovým snímačem nebo 8Mpx selfie kamerkou. Vše běží na aktuálním systému Android Nougat.

Zcela nová zkušenost

Huawei Y7 přináší čistý design s důrazem na jednoduchost a kvalitu zpracování. Přední strana se díky 2.5D sklu plynule svažuje k tenkým okrajům pro dobrou ergonomii, pískovaná kovová záda zase dodávají pevnost a prémiový vzhled. Radost se dívat i dotýkat.

Věrohodné barvy

Dominantou celého zařízení je pohodlně velký 5,5palcový HD displej se zobrazovací technologií IPS. Ta je synonymem pro věrně podané barvy a široké pozorovací úhly, které umožní stejný zážitek ze sledování i přátelům po vašem boku.

Pořizujte profesionální fotografie

Pod čočkami zadního fotoaparátu se ukrývá velký 12megapixelový snímač schopný zachytit více světla, takže dokáže pořídit úchvatný snímek i za zhoršených světelných podmínek. Abyste nemuseli mazat památné okamžiky kvůli špatné ostrosti, umí telefon ostřit za pouhé 0,3 sekundy. Samozřejmostí je 8megapixelová selfie kamerka.

Urychlí život

Osmijádrový procesor v kombinaci s dostatkem operační paměti a rychlými síťovými technologiemi zaručí, že se v rychlém denním tempu ani na okamžik nezastavíte kvůli zaseknuté aplikaci nebo dlouhému načítání internetové stránky. Zásluhy na tom má také aktuální systém Android v sedmé verzi s upravitelným uživatelským prostředím EMUI.

Maximální výdrž

Huawei Y7 se může právem chlubit nadprůměrnou kapacitou baterie čítající 4 000 mAh. V praxi to znamená až 20 hodin sledování videa nebo až 15 hodin surfování na webu. Baterie si dokáže zachovat i dlouhodobou životnost, která se i po 500 nabíjecích cyklech drží na 80 % původní kapacity .Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.