Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
honor-9-lite
galaxy-j-a
nokia2
2301-banner-krakens-alcatel-3c
iPhone SE
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonHuawei P9 Lite Mini

Huawei P9 Lite Mini

Popis produktu

Líbí se vám vlajkové lodě z dílny společnosti Huawei, ale neradi za telefon utrácíte vysoké prostředky? Možná vás zaujme odlehčená a zmenšená verze oblíbeného modelu P9. Těšit se můžete na stejný design a kvalitu zpracování s použitím kovových prvků včetně 2,5D skla se zahnutými okraji. Pod ním nalezneme zářivý HD displej, který bude dostávat podněty z výkonného čtyřjádrového procesoru s grafickým akcelerátorem a dostatkem operační paměti. Vše uvidíte v uživatelsky přívětivém, optimalizovaném moderním systému Android Nougat s funkční nástavbou EMUI, která přidá možnosti snadného sdílení či noční režim obrazovky. Pozadu nicméně nezůstává ani dvojice fotoaparátů se zvýšenou světelností, s nimiž pořídíte dobré snímky i za šera. Všechny také zajisté potěší vysoká kapacita baterie.

Tradičně skvělý design

Již z přízviska "Lite Mini" lze vytušit, že máme čest se zmenšenou a mírně odlehčenou variantou vlajkové lodi Huawei P9. Můžete proto očekávat stejně elegantní design s pevnými kovovými prvky, oblíbený 2,5D zaoblený HD displej i ergonomicky tvarované tělo skvěle padnoucí do ruky.

Během mrknutí oka

Vylepšená čtečka otisků prstů zajistí, že se ke všem funkcím telefonu dostanete za pouhou polovinu sekundy. Kromě rychlosti se ale myslelo i na bezpečnost, takže mimo vašich zaregistrovaných otisků telefon nic neodemkne.

Fotografujte za všech podmínek

Díky LED blesku zabudovanému na zadní straně vedle čočky 13megapixelového fotoaparátu si nemusíte lámat hlavu, za jakých světelných podmínek fotíte. Výrazně tomu přispívá také dobrá světelnost senzoru, který dokáže zachytit více světla. Stejně oceníte i přední 5megapixelovou selfie kamerku.

Udrží s vámi krok

Kvalitní baterie s vysokou kapacitou je požadavek, který mnoho výrobců stále nedokáže naplnit. Huawei však i do zmenšeného modelu dostalo baterii s úctyhodnými 3 020 mAh, což představuje dva dny poslechu hudby, 15 hodin přehrávání HD videa či 12 hodin strávených na internetu skrze rychlé LTE připojení.

Příjemná uživatelská zkušenost

Na výkonném hardwaru hladce běží moderní operační systém Android sedmé generace přiměřeně a funkčně vylepšený prostředím EMUI. Pochvalovat si budete snadné sdílení, možnost snímku celého obsahu obrazovky i mimo její aktuálně zobrazenou část nebo třeba noční režim displeje, který chrání vaše oči.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar