Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
honor-9-lite
galaxy-j-a
nokia2
2301-banner-krakens-alcatel-3c
iPhone SE
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonHuawei Nova Smart

Huawei Nova Smart

Huawei Nova Smart přináší ve své Dual SIM verzi jak prémiový vzhled a kvalitu použitých materiálů, tak i slušnou hardwarovou výbavu za rozumnou cenu. Elegantní design a pevný povrch příjemný na dotek zajistí odolná hořčíková slitina, jež se pozitivně podepíše i na váze zařízení. Kovová záda, jejichž celistvost narušuje pouze 13megapixelový fotoaparát spolu s ultrarychlou čtečkou otisků prstů, plynule přechází přes zaoblenou hranu na přední stranu vyplněnou 5palcovým HD displejem s technologií AMOLED podporující zobrazení skutečně živých barev a pravé černé. Srdcem celého telefonu je ovšem procesor, který je osazen v zastoupení osmi výkonných jader, takže se nemusíte obávat dlouhých načítacích obrazovek nebo otravných záseků. Zásluhu na tom má i moderní systém Android v šesté verzi.

Hořčíková elegance

Již na první pohled vás nadchnou ladné křivky hladkého těla z pískované slitiny hořčíku. Ta je nejen vysoce odolná, ale zajišťuje také jistý úchop, tenký profil a nízkou váhu. K maximální ergonomii a pohodlí z užívání telefonu pak přispějí i zaoblené hrany.

Zářivé barvy a temná černá

Díky technologii AMOLED dokáže pětipalcový displej s HD rozlišením zobrazit mnohem sytější barvy než konkurenční řešení. Neméně lákavě je podaná také černá barva. Dojem z obsahu pozvednou rovněž i minimální postranní rámečky.

Bleskové ostření

Zadní stranu zdobí čočka 13megapixelového fotoaparátu obdařeného pokročilou technologií ostření, která vám prakticky nedovolí pořídit špatně zaostřený snímek. Za 0,3 sekundy totiž stihnete ostře zachytit i ten nejpomíjivější moment. Pozadu pak nezůstala ani přední 5MPx selfie kamerka se širokoúhlým záběrem.

Svižný chod

Zásluhou výkonného osmijádrového procesoru, dostatku operační paměti a specializovaných čipů si vychutnáte bezproblémové přehrávání videí, prohlížení webu i současné používání více aplikací najednou. Práci s pamětí významně urychlí optimalizovaný souborový systém.

Nebojte se dotkout

Telefony Huawei se mohou oprávněně chlubit pokročilými čtečkami otisků prstů, které se řadí mezi ty nejrychlejší a nejpřesnější na trhu. Svého majitele rozpozná ze všech úhlů, a to za méně než 0,3 sekundy.

Energie na celý den

Vestavěná baterie se navzdory útlému pasu těla telefonu honosí kapacitou 3020 mAh, což v praxi znamená dostatek energie na celodenní intenzivní používání. Díky úspornému režimu však telefon vydrží jistě i déle.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar