Mobilní telefon - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
Huawei P smart 2019
Oprava rozbitého skla
Honor 8X
Pouzdra itkins
Honor 10 lite
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Novinky

Chytrá domácnost

logo_xiaomi_h64.png

na prodejnách

krakens_logo_2011_small.png

Více novinek >>

Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Mobilní telefonHuawei AH100 Chytrá váha, White

Huawei AH100 Chytrá váha, White
Vyměňte tuk za svalovou hmotu

 
Tuková tkáň je přibližně 3krát objeměnjší než svalová hmota. To je důvod proč hubení lidé nemusí být nutně lehčí než ti objemnější. I vy to můžete změnit a tato chytrá váha vám k tomu nabízí veškeré předpoklady.

Diagnostika

Prvním krokem ke zlepšení je znát startovací linii. Tu vám váha udá v následujících parametrech: hmotnost, procento tuku, BMI, množství svaloviny, vody, kostní hmoty a proteinů v těle. Dále podíl orgánového tuku a BMR.
 
Profesionální trenér

U obyčejné váhy to tímto končí. Huawei je však vždy o krok napřed, a proto nabízí mobilní aplikaci, která vám poradí jak uzpůsobit cvičení pro maximální účinnost, a tak abyste necviči nezdravě. Díky statistikám v aplikaci můžete dlouhodobě sledovat své úspěchy.
 
Pravidelný pomocník

Váha disponuje i dalšími výhodami. Jednou z nich je automatické budění. Díky tomu můžete svou hmotnost měřit každý den ráno a máte tak dokonale přesnou statistiku.
 
Jak to celé funguje?

Pro co nejpřesnější měření je váha vybavena 4 senzory. Mezi nimi prochazí elektrické signály (technologie bioimpedanční analýzy), mimo jiné i přes vaše tělo. Pomocí složitých algoritmů je váha schopná rozpoznat, jak se vzruch šířil vašim organismem, a tak vám přesně říci složení vašeho těla. Tato metoda je naprosto bezpečná
 
Moderní design

Váha je dokonalým prolnutím technologie a elegance. Proto se hodí nejen jako praktický asistent v boji za dokonalou postavu, ale i jako elegantní doplněk vaší ložnice.
 

Vlastnosti

  • Rozměry 300 mm x 300 mm x 28,2 mm
  • Rozsah měření 5kg – 150kg
  • Přesnost 50g
  • Bluetooth 4.1
  • LED displej
  • Kompatibilní s Android 4.4 a vyšší a s iOS 7.0 a vyšší
 
 


Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.