Tiskárny Epson - Mobilní telefony - KRAKEN'S,spol.s r.o.


Zavolejte nám: +420 603 37 37 37

Hledej

 
 

Stav opravy

Zjistěte si stav opravy

Vyplňte prosím jedno z následujících čísel.
Newsletter

Rádi byste věděli o našich novinkách a akcích? Napište nám Váš email a my Vás budeme kontaktovat.Tiskárny Epson

tisk

Stále tomu nevěříte?

Přijďte na prodejnu KRAKEN´S a my Vám zdarma půjčíme tiskárnu na vyzkoušení.

Jste firma a nemáte čas?

Kontaktujte nás a my k Vám přijedeme, předvedeme a ponecháme tiskárnu na vyzkoušení. Jen tak se přesvědčíte o ultralevném tisku a výhodách tiskáren EPSON.

epson 2       

Vysoce kvalitní, profesionální tisk je nyní mimořádně dostupný

Ať už pracujete z domu nebo v kanceláři, tiskárny Epson s inkoustovou nádrží sníží vaše náklady na tisk a provoz. Naše nová řada vysokokapacitních inkoustových tiskáren kombinuje dostupnost, pohodlí, kvalitu a spolehlivost v jednom neuvěřitelném balíčku. Tiskárna Epson s inkoustovou nádrží je ideální volbou pro každého, kdo potřebuje bezproblémový tisk s velmi nízkými náklady bez ústupků výkonnosti a kvalitě.

epson

Klíčové výhody:

  • Integrovaná inkoustová nádrž s nadprůměrně vysokou kapacitou
  • Ultra-nízké náklady na tisk
  • Kvalita tisku, jakou znáte u Epsonu
  • Inkoustové lahvičky s velkým objemem
  • Spolehlivý provoz
  • Klid na duši se zárukou značky Epson

Ultra-úsporná pro ultra-nízké náklady na tisk

Inkoustová nádrž s velmi vysokou kapacitou zajišťuje kvalitu, kterou znáte u produktů Epson, s neobvykle nízkými náklady. Tiskárny se dodávají s velkoobjemovými originálními inkoustovými lahvičkami Epson, které mají mimořádně vysokou výtěžnost. Tento systém nejen že poskytuje velkou hodnotu za utracené peníze, ale také činí z tiskárny vysoce produktivní a spolehlivé vybavení vaší kanceláře.

Spolehlivý tisk bez znečištění

Každá tiskárna je vybavena technologií tiskových hlav Micro Piezo od společnosti Epson, která zajišťuje bezkonkurenční kvalitu, výdrž a spolehlivost. Inkoustová nádrž s ultra-vysokou kapacitou je plně integrována do tiskárny, takže můžete spolehlivě tisknout bez starostí spojených s jinými systémy doplňování. Unikátní technologie doplňování inkoustu od společnosti Epson se speciálně navrženými vzduchotěsnými uzávěry a filtry, zajišťuje minimální plýtvání inkoustem. Škrtící klapka kontroluje průtok inkoustu, zabraňuje vracení inkoustu a také znamená, že můžete snadno a bezpečně přenést tiskárnu kamkoli, kde právě potřebujete pracovat. Použití originálního inkoustu Epson zajišťuje kvalitu, která se od vašeho tisku očekává. Každá inkoustová lahvička má těsnicí uzávěr pro skladování, když se zrovna nepoužívá. Se zárukou značky Epson si můžete být jisti, že od své tiskárny dostanete maximální hodnotu, spolehlivost a klid na duši.

epson 1
Bezdrátový tisk s Epson iPrint

Epson iPrint vám umožní bezdrátový tisk z vašich chytrých telefonů a tabletů do vybraných síťových tiskáren s inkoustovým tankovým systémem. Aplikaci iPrint lze stáhnout zdarma z App Store nebo Google Play Store. Umožňuje snadno tisknout webové stránky, dokumenty Microsoft Office, fotografie a soubory PDF.Rychlý kontakt

KRAKEN´S, spol. s r.o.
Nemocniční 262
783 91 Uničov

Prodejna :
Telefon: +420 603 37 37 37
Email: unicov@krakens.cz

Servisní oddělení :
Telefon : 777 977 177
Email : servis@krakens.cz

 

Created by Netsimple
Edited by Dvestezar

KRAKEN'S,spol s r.o. : prodej a servis mobilních telefonů v Uničově - Olomoucký kraj. Oficiální autorizovaný záruční servis Samsnug mobilních telefonů.